Nowoczesny dywan do salonu – przegląd propozycji marki Dywilan

Urządzając swój wymarzony salon chcemy, by każdy jego element był idealny i harmonijny. Dobieramy wszelkie dodatki z największa starannością. Tak samo powinniśmy podejść do wyboru dywanu. Chcemy, by był piękny, oryginalny, a jednocześnie praktyczny i nietuzinkowy. Takie dywany oferuje swoim klientom marka Dywilan. Przyjrzyjmy się najciekawszym propozycjom.

Jednym z ciekawych możliwości, jakie daje nam polska marka Dywilan jest dywan Zuma Terra, który swoim wyglądem nawiązuje do etnicznych wzorów. Doskonale komponuje się z motywami roślinnymi, świetnie wygląda w połączeniu z bielą i zielenią. Jego głęboki odcień przywołuje na myśl dalekie, egzotyczne podróże, a zastosowanie takiego dywanu w salonie w połączeniu z roślinami stworzy nam prawdziwą dżunglę w środku miasta. Któż z nas nie ma ochoty na odpoczynek wśród palm?

Kolejnym interesującym pomysłem jest dywan Mia Red, który zainspirowany został kosmicznymi motywami mgławic i kosmicznych podróży. Taki dywan przyciąga wzrok. Rzuci się w oczy każdemu, kto tylko wejdzie do salonu. Świetnie nadaje się do wnętrz zachowanych w jasnych barwach, jako ich przełamanie i ożywienie wnętrza. Salon z takim dywanem stanie się prawdziwie nowoczesny i niepowtarzalny, a kosmiczny dywan przypadnie do gustu każdemu.

Jeśli szukamy rozwiązania oryginalnego i odważnego, z pewnością zachwyci nas dywan Luna Red, który swoim żywym odcieniem przywodzi nam na myśl płonący ogień. Dywan zachowany jest w kolorystyce pomarańczowej, żółtej i czerwonej, a poszczególne kolory płynnie między sobą przechodzą, tworząc modny efekt ombre. Rozwiązanie proste, a bardzo efektowne i odważne.